|
||||
---|---|---|---|---|
Немає даних про фільми цього дня | ||||
|
||||
Немає даних про фільми цього дня | ||||
|
||||
Немає даних про фільми цього дня | ||||
|
||||
Немає даних про фільми цього дня | ||||
|
||||
Немає даних про фільми цього дня | ||||
|
||||
Немає даних про фільми цього дня | ||||
|
||||
Немає даних про фільми цього дня | ||||
|
||||
Немає даних про фільми цього дня | ||||
|
||||
Немає даних про фільми цього дня | ||||
|
||||
Немає даних про фільми цього дня | ||||
|
||||
Немає даних про фільми цього дня | ||||
|
||||
Немає даних про фільми цього дня | ||||
|
||||
Немає даних про фільми цього дня | ||||
|
||||
Немає даних про фільми цього дня | ||||
|
||||
Все деньги мира | Cinetech+ 1 | 13:45, 18:20 | ||
Все деньги мира | Cinetech+ 3 | 21:15 | ||
Ева | Cinetech+ 1 | 16:20 | ||
Земля призраков | Cinetech+ 2 | 22:00 | ||
Земля призраков | Cinetech+ 4 | 23:40 | ||
Красный воробей | Cinetech+ 2 | 14:50 | ||
Красный воробей | Cinetech+ 4 | 21:00 | ||
Погоня за ураганом | Cinetech+ 3 | 23:45 | ||
Расхитительница гробниц: Лара Крофт | Cinetech+ 5 | 10:00, 12:15, 14:30, 16:45, 19:00, 21:15, 23:30 | ||
Складки времени | Cinetech+ 2 | 10:00, 17:30, 19:45 | ||
Третья волна зомби | Cinetech+ 1 | 21:00 | ||
Украденная принцесса: Руслан и Людмила | Cinetech+ 3 | 10:40 | ||
Украденная принцесса: Руслан и Людмила | Cinetech+ 4 | 10:00, 11:50, 13:40, 15:30, 17:20, 19:10 | ||
Чёрная Пантера | Cinetech+ 2 | 12:15 | ||
Шерлок Гномс | Cinetech+ 1 | 10:15, 12:00 | ||
Шерлок Гномс | Cinetech+ 3 | 12:30, 14:15, 16:00, 17:45, 19:30 | ||
|
||||
Все деньги мира | Cinetech+ 3 | 12:00, 20:15, 22:45 | ||
Ева | Cinetech+ 1 | 21:40 | ||
Земля призраков | Cinetech+ 2 | 22:15 | ||
Красный воробей | Cinetech+ 1 | 15:00 | ||
Красный воробей | Cinetech+ 2 | 19:30 | ||
Погоня за ураганом | зал: 4DX | 10:30, 17:30 | ||
Расхитительница гробниц: Лара Крофт | зал: 4DX | 15:10, 19:30, 21:50 | ||
Расхитительница гробниц: Лара Крофт | Cinetech+ 2 | 13:45 | ||
Расхитительница гробниц: Лара Крофт | Cinetech+ 4 | 11:45, 17:30, 19:45, 22:00 | ||
Расхитительница гробниц: Лара Крофт | IMAX 3d | 10:00, 12:15, 14:30, 16:45, 19:00, 21:15, 23:30 | ||
Складки времени | Cinetech+ 1 | 19:30 | ||
Складки времени | Cinetech+ 2 | 10:00 | ||
Складки времени | Cinetech+ 3 | 16:15 | ||
Третья волна зомби | Cinetech+ 1 | 23:45 | ||
Украденная принцесса: Руслан и Людмила | Cinetech+ 1 | 13:10 | ||
Украденная принцесса: Руслан и Людмила | Cinetech+ 2 | 17:45 | ||
Украденная принцесса: Руслан и Людмила | Cinetech+ 3 | 14:30 | ||
Украденная принцесса: Руслан и Людмила | Cinetech+ 4 | 10:00, 15:45 | ||
Чёрная Пантера | зал: 4DX | 12:30 | ||
Чёрная Пантера | Cinetech+ 1 | 10:30 | ||
Шерлок Гномс | Cinetech+ 1 | 17:45 | ||
Шерлок Гномс | Cinetech+ 2 | 12:00, 16:00 | ||
Шерлок Гномс | Cinetech+ 3 | 10:15, 18:30 | ||
Шерлок Гномс | Cinetech+ 4 | 14:00 | ||
|
||||
Немає даних про фільми цього дня | ||||
|
||||
Немає даних про фільми цього дня | ||||
|
||||
Немає даних про фільми цього дня | ||||
|
||||
Немає даних про фільми цього дня |