|
||||
---|---|---|---|---|
Немає даних про фільми цього дня | ||||
|
||||
Немає даних про фільми цього дня | ||||
|
||||
Немає даних про фільми цього дня | ||||
|
||||
Немає даних про фільми цього дня | ||||
|
||||
Немає даних про фільми цього дня | ||||
|
||||
Немає даних про фільми цього дня | ||||
|
||||
Немає даних про фільми цього дня | ||||
|
||||
Дикие предки | зал: 4 (3D) | 12:50 | 70 грн. | |
Кролик Петрик | зал: 2 | 13:00 | 70 грн. | |
Кролик Петрик | зал: 5 | 14:25 | 70 грн. | |
Опасный бизнес | зал: 3 | 16:15, 21:00 | 70 грн. | |
Первому игроку приготовиться | зал: 1 (3D) | 15:30, 18:30, 21:30 | 90 – 95 грн. | |
Первому игроку приготовиться | зал: 3 | 13:20 | 85 грн. | |
Первому игроку приготовиться | зал: 5 | 16:25 | 90 грн. | |
Расхитительница гробниц: Лара Крофт | зал: 4 (3D) | 19:00 | 70 грн. | |
Секс-контроль | зал: 3 | 18:45 | 85 грн. | |
Секс-контроль | зал: 4 (3D) | 14:40, 16:50, 21:20 | 80 – 85 грн. | |
Секс-контроль | VIP (3D) | 21:30 | 300 грн. | |
Тихое место | зал: 2 | 15:00, 17:00, 19:10, 21:10 | 80 – 85 грн. | |
Тихое место | VIP (3D) | 19:10 | 300 грн. | |
Тихоокеанский рубеж: Восстание | зал: 5 | 19:20, 21:40 | 70 грн. | |
Шерлок Гномс | зал: 1 (3D) | 13:30 | 70 грн. | |
|
||||
Немає даних про фільми цього дня | ||||
|
||||
Немає даних про фільми цього дня | ||||
|
||||
Немає даних про фільми цього дня | ||||
|
||||
Немає даних про фільми цього дня | ||||
|
||||
Немає даних про фільми цього дня | ||||
|
||||
Немає даних про фільми цього дня | ||||
|
||||
Дикие предки | Cinetech+ 1 | 10:00 | ||
Жажда смерти | Cinetech+ 2 | 23:10 | ||
Иней | Cinetech+ 2 | 20:50 | ||
Кикбоксер: Реванш | Cinetech+ 1 | 23:10 | ||
Кикбоксер: Реванш | Cinetech+ 3 | 23:45 | ||
Кролик Петрик | Cinetech+ 3 | 13:35, 15:35 | ||
Опасный бизнес | Cinetech+ 2 | 10:10, 14:30, 18:40 | ||
Операция Энтеббе | Cinetech+ 4 | 12:30, 16:50, 19:00 | ||
Пассажир | Cinetech+ 1 | 17:25 | ||
Первому игроку приготовиться | Cinetech+ 4 | 23:30 | ||
Первому игроку приготовиться | Cinetech+ 5 | 10:00, 12:45, 15:30, 18:15, 21:00 | ||
Расхитительница гробниц: Лара Крофт | Cinetech+ 3 | 17:30 | ||
Секс-контроль | Cinetech+ 2 | 12:30, 16:40 | ||
Секс-контроль | Cinetech+ 3 | 19:45, 21:45 | ||
Тихое место | Cinetech+ 1 | 15:35, 19:25, 21:20 | ||
Тихое место | Cinetech+ 3 | 11:45 | ||
Тихоокеанский рубеж: Восстание | Cinetech+ 4 | 10:15, 14:35, 21:10 | ||
Трон эльфов | Cinetech+ 1 | 13:40 | ||
Украденная принцесса: Руслан и Людмила | Cinetech+ 1 | 11:45 | ||
Шерлок Гномс | Cinetech+ 3 | 10:00 | ||
|
||||
Дикие предки | Cinetech+ 2 | 10:15 | ||
Жажда смерти | Cinetech+ 1 | 22:25 | ||
Иней | Cinetech+ 3 | 17:30 | ||
Кикбоксер: Реванш | Cinetech+ 2 | 21:30 | ||
Кролик Петрик | Cinetech+ 1 | 13:50 | ||
Кролик Петрик | Cinetech+ 4 | 12:10 | ||
Опасный бизнес | Cinetech+ 1 | 15:45, 20:10 | ||
Опасный бизнес | Cinetech+ 2 | 23:50 | ||
Операция Энтеббе | Cinetech+ 1 | 11:45, 18:00 | ||
Операция Энтеббе | Cinetech+ 3 | 23:45 | ||
Пассажир | Cinetech+ 4 | 16:15 | ||
Первому игроку приготовиться | зал: 4DX | 12:30, 19:45, 22:30 | ||
Первому игроку приготовиться | Cinetech+ 3 | 12:00, 14:45 | ||
Первому игроку приготовиться | Cinetech+ 4 | 18:15, 23:15 | ||
Первому игроку приготовиться | IMAX 3d | 10:30, 13:15, 16:00, 18:45, 21:30 | ||
Расхитительница гробниц: Лара Крофт | зал: 4DX | 10:15 | ||
Расхитительница гробниц: Лара Крофт | Cinetech+ 4 | 14:00 | ||
Секс-контроль | Cinetech+ 2 | 12:00, 15:50 | ||
Секс-контроль | Cinetech+ 3 | 19:45, 21:45 | ||
Тихое место | Cinetech+ 2 | 14:00, 17:50, 19:40 | ||
Тихоокеанский рубеж: Восстание | зал: 4DX | 15:15, 17:30 | ||
Тихоокеанский рубеж: Восстание | Cinetech+ 4 | 10:00, 21:00 | ||
Трон эльфов | Cinetech+ 3 | 10:00 | ||
Шерлок Гномс | Cinetech+ 1 | 10:00 | ||
|
||||
Немає даних про фільми цього дня | ||||
|
||||
Немає даних про фільми цього дня | ||||
|
||||
Немає даних про фільми цього дня | ||||
|
||||
Немає даних про фільми цього дня |